girdenis gediminas e-zurnalas fotoreporteris

Rugpjūčio 4-oji… skuodiškiai traiško minskiečius… TRAIŠKO…

Centrinės Europos motobolo lygos rugntynėse susitiko Skuodo „Bartuva“ ir Minsko „Sdiusšt“ komandos. Varžybos prasidėjo greitu įvarčiu kuri pelnė “Bartuvos” legionierius iš Rusijos Ivan Krištopa. Kad ir kaip svečiai stengėsi apsiginti, mūsų komandos atakos buvo veiksmingesnės ir po pirmo kėlinuko buvo pirmaujama 5 : 0. Kiaurai…

Raudona juosta - tapk zurnalo remeju

Antrąjame ir trečiąjame kėlinukuose žaidimas tapo apylygis – įgijo pusiausvyrą.  Įvarčiai dabar jau buvo ne mušami, o tiesiog grūdami per jėgą, dar po trijų kėlinių rezultatas skambėjo “Bartuvos” naudai – 8 : 1.

20190804_12

Į rugntynes susirinko visa minia skuodiškių. Esant jau nebe pirmoms tokioms rungtynių tendencijoms, ko gero, jie būtų susirinkę ir prastu oru.

Ketvirtąjame kėlinyje įvyko sprogimas ir pasipylė įvarčių lietus, kaip po griaustinio… Varžovai buvo striuškinti… Ne, jie buvo suplakti, suvartalioti, sutrypti rezultatu 14 : 1.

Daugiausia įvarčių pelnė Ivan Krištopa – 11. Kitus: Paulius Sparnaukas – 2 , Žygimantas Petkus – 1.

Kitos rungtynės bus žaidžiamos Kretingoje, rugpjūčio 10d., 17val.