Rugpjūčioio 10d. Centrinės Europos motobolo lygoje Kretingoje susitiko du seni priešai: Skuodo “Bartuvos” ir Kretingos motobolo komandos.

Zigmo Sondaro 02www
Kova prie kretingiškių vartų. Zigmo Sondaro foto.

Rungtynės prasidėjo gan nervingai. Kretingiškiai žinodami, jog skuodiškiai be gailesčio lamdo savo varžuvus, nerimavo ir visai ne be reikalo – “Bartuvos” legionierius Ivan Krištopa, kiek pasisukinėjęs, varžovams iškart įsūdė pirmąjį įvartį. Kretingiškiai susiėmė ir tuoj atsakė tuo pačiu – įvarčiu į skuodiškių vartus, bet kėlinys vistiek baigiasi 2:1 skuodiškių naudai.

Zigmo Sondaro 04www
Bandymas atimti kamuolį, bet kur tau… Zigmo Sondaro foto.
Zigmo Sondaro www
Dar viena ataka į kretingiškių vartus! Zigmo Sondaro foto
Zigmo Sondaro 03www
Ir vėl kova prie kretingiškių vartų. Zigmo Sondaro foto.

Anot vieno žiūrovų tai buvo labiau ne rungtynės, o nepamirštamas motobolo spektaklis, kuriame absoliučiai visi gėrėjosi pagrindinio herojaus, Ivano Krištopos žaidimu. To negalėjo nuslėpti net patys kretingiškiai, nors ir labai palaikė iš visų jėgų besistengusią savo komandą.

Zigmo Sondaro 05www
Sirgalių aistros – visi palaiko skuodiškius. Zigmo Sondaro foto

 

Taigi, rezultatu 9 : 3 kretingiškiai buvo sumušti savo namuose, o “Bartuva” išvežė eilinę pergalę. Taip, tai jau tampa eilinėmis pergalėmis ir įspūdingais motobolo spektakliais. Atrodo, jog skuodiškiai Centrinės Europos motobolo lygoje tvirtai žengia aukso medalio link.

Zigmo Sondaro 08www
Štai kokie gražuoliai susirinko “pažiūrėti” skuodiškių surengto eilinio spektaklio! Zigmo Sondaro foto

 

67729513_460856211175180_2023010011088683008_o
Ivan Krištopa, “Bartuvos” legionierius, 11 kartų Europos motobolo čempionas ir rezultatyviausias 2019 metų Europos čempionato žaidejas. Girdenio Gedimino foto.

Šiose rungtynėse, be abejo, rezultatyviausias buvo Ivan Krištopa – pelnė 5 įvarčius, nuo jo neatsiliko Paulius Sparnauskas – 3 įvarčiai, Kęstutis Sakalauskas pelnė tik 1 įvartį.

Stanislovo Penkaus foto www
Rungtynių rezultatų dokumentinis faktas. Stanislovo Penkaus foto.

Rugpjūčio 17-ąją Skuodo „Bartuva“ susitinka su Pinsko “Avtomobilist”.

Pranas Šarpnickis

Informacija parengta pagal Zigmo Sondaro, Stanislovo Penkaus ir Girdenio Gedimino Facebook’e pateikta informacija.