girdenis gediminas e-zurnalas fotoreporteris

30

Spalio 5d. įvyko motobolo varžybos rėmėju taurei laimėti. Susitiko Skuodo “Bartuvos” ir svečių iš Baltarusijos, Grodno komandos.

Oras nelepino, nors švietė saulutė buvo šaltoka, tad žmonių susirinko ne itin daug – gal skuodiškiai jau įprato prie pergalių, gal pabodo, kad mūsų komanda šią vasarą tiesiog subomborduodavo priešininkų vartus.

23

Pirmas kėlinukas prasidėjo įtemptai. Abi komandos norėjo viena kitai įgrūsti įvartį, bet taip ir baigėsi tik dideliais norais.

Antrame kėlinuke skuodiškių komanda pagaliau pralaužė ledus ir įvartį pelnė Paulius Sparnauskas.

19

Nors “Bartuva” kovojo be savo pagrindinių dviejų legionierių Oleg’o Isajev’o ir Ivan’o Krištop’o, išlupo pergalę rezultatu 3 : 1.

Įvarčius pelnė Paulius Sparnauskas – 2 ir Kęstutis Sakalauskas – 1.

Po rungtynių sveikinimo žodžius tarė ir ateinančiame sezone sėkmės linkėjo Skuodo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, bei vicemerė Daiva Budrienė, bei komandos vadas Kęstutis Sakalauskas.