Reportažą parengė: Linas Mitkus ir Girdenis Gediminas

7

Skuodo “Bartuvos” progimnazijos sporto salėje lapkričio 2d. vyko Mažų miestelių krepšinio lygos startinės varžybos. Šiais metais Skuodo rajoną atstovaus dvi krepšinio komandos: Narvydžių “Kuršasta” ir Mosėdžio “Gimnazija – KKSC”.

Mažų miestelių krepšinio lygos A diviziono starte, kaip ir praeitą sezoną Narvydžių “Kuršasta”susitiko su Akmenės “Akmene”. Po pirmo kėlinio 20 : 15 pirmavo Skuodo rajono krepšininkai, po antrojo rezultatu 33 : 31 į priekį išsiveržė svečiai. Trečio kėlinio metu šeimininkai, nevykusiai sužaidę puolime, nuo savo priešininkų atsililko 40 : 59, o ketvirtojo kėlinio pradžioje net 40 : 62. Parodę žemaitiška užsispyrimą, skuodiškiai beveik pasivijo varžovus pasiekę 66 : 67 rezultatą. Tačiau toks spurtas pareikalavo daug fizinių ir emocinių jėgų. Rungtynių pabaigoje Akmenės krepšininkai sužaidė sėkmingiau ir šventė pergalę 73 : 70.

Naudingiausiai žaidė Paulius Mitkus, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. 15 taškų įmetė Julius Kryževičius, 10  – Dominikas Vaitkus, 8 –  Martynas Rimkus, 7 – Valentas Mickus, kuris atkovojo 11 kamuolių, iš kurių 8 puolime.

Kitas rungtynes “Kuršasta” lapkričio mėn. 9 d. žais išvykoje su Pajūrio “Jūra” (Šilalės raj.)

Mažų miestelių krepšinio lygos B divizione sėkmingai debiutavusiai Mosėdžio “Gimnazija-KKSC” komandai šįkart susitikus su Bugenių “Ekovalis” komanda iš Mažeikių rajono, nesisekė. Su startiniu jauduliu sėkmingiau susitvarkė svečiai, kurie pirmavo 10 : 0. Paskui žaidimas išsilygino, bet po pirmo kėlinuko vistiek rezultatu 24 : 18 pirmavo Mažeikių rajono krepšininkai. Po antrojo – rezultatu 43 : 42 mosėdiškiai, kurie trečiojo kėlinuko pabaigoje įgijo 8 taškų persvarą – 54 : 46. Ketvirtame kėlinuke vyko atkakli kova, sužaidus pusę kėlinio rezultatu 64 : 73 pirmavo svečiai. Likus žaisti pusantros minutės mosėdiškiai prie pergalės buvo priartėję rezultatu 76 : 77, tačiau šaltakraujiškiau pabaigoje sužaidę “Ekovalio krepšininkai”, išsivežė pergalę iš Skuodo rerzultatu 85 : 81.

Mosėdžio komandai daugiausia taškų pelnė Ovidijus Jonaitis – 20. Ričardas Rupeika įmetė – 14 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus.

Po 11 taškų pelnė Modestas Škimelis ir Darius Skuodas. Kitas rungtynes Mosėdžio “Gimnazija – KKSC” lapkričio mėn. 10 d. žais Rietave su stipria “Plungės lagūna”.