Lino Mitkaus ir Girdenio Gedimino fotoreportažas

Lapkričio 16d. į Skuodo “Bartuvos” progimnazijos sporto salę vėl rinkosi krepšinio sirgaliai, į Mažų miestelių krepšinio lygos rungtynes. Krepšinis Skuode vis populiarėja – turim net dvi komandas, tad kaip ir reikėtų geros sporto salės, kad nebūtų gėda priimti svečius.

Mažų miestelių krepšinio lygos B divizione Mosėdžio gimnazijos KKSC komanda susirėmė su svečiais iš Šilalės rajono, su Pajūrio “Jūra – 2”. Nuo pat rungtynių pradžios mosėdiškiai ryžtingai brovėsi pergalės linki. Pirmąjį kėlinį baigė rerzultatu  24 : 17, antrąjį – 45 : 33. Kontroliuodami rungtynių eigą čempionate mosėdiškiai iškovojo pirmąją pergalę 85 : 74.

Daugiausiai taškų pelnė Darius Skuodas – 27 ir atkovojo 10 kamuolių. Gedas Jucius pelnė  15 taškų; Ovidijus Jonaitis – 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių; Modestas Škimelis – 10 taškų ir 7 kamuolius kamuolius.

Mažų miestelių krepšinio lygos A diviziono rungtynėse Narvydžių “Kuršasta” susikovė su svečiais iš Raseinių rajono, Pagojukų “Helana”. Pirmasis kėlinys baigėsi skuodiškių pergale, atitinkiamai: 21 : 18 ir 41 : 32. Ketvirtąjame kėlinyje persvara buvo išaugusi net iki 27 taškų. Į rungtynių pabaigą “Kuršastos” krepšininkai atsipalaidavo, tuo tuoj pasinaudoję varžovai, skirtumą kiek išlygino ir rungtynės baigėsi rezultatu 81 : 64. Skuodiškiai laimėjo.

Geriausiai sekėsi Pauliui Mitkui, kuris pelnė 22 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų komandos draugams. Martynas Rimkus pelnė 15 taškų, Antanas Grabys – 11, Valentas Mickus – 10, Julius Kryževičius – 8, Dominikas Vaitkus – 7 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Rungtynių pertraukėlių metu žiūrovams tikrus meno šokių šedevrus demonstravo BC Kretingos šokėjos.

Abejas rungtynes, Skuodo sporto patrioto Simono Šukio dėka galima buvo stebėti tiesiogiai per YouTube kanalą.