SKUODO KRAŠTAS

E-žurnalas apie Skuodą, jo kraštą ir žmones. Senovė ir dabartis.

Apie žurnalą

Šis e-žurnalas skirtas Skuodo ir jo krašto praeičiai ir dabarčiai.

Čia publikuojamos įdomios istorijos, versijos, hipotezės, įžvalgos apie Skuodą ir jo kraštą, jo žmones nuo seniausių laikų iki šių dienų. Galbūt ne visos istorijos bus malonios ausiai, tačiau, kaip ir kiekvienas žmogus, taip ir miestas, ir ta žemė turi visokiausių atspalvių, nėra vienpusis. Tas miestas ir tas kraštas visad buvo gyvas, verdantis, kunkuliuojantis – su savo žvaigždėmis ir nuopoliais.

PASTABA: Perspausdinant (atgaminant) šio žurnalo (tinklaraščio) turinį, atskiras publikacijas, cituojant yra būtina nurodyti aktyvuotą šaltinį (e-žurnalas “Skuodo kraštas”) ir autorių. Bus malonu, jei perspausdinant (atgaminant) publikacijas paprašysite autoriaus leidimo tai atlikti.

Jei jūs skaitote šio tinklaraščio straipsnius ir jie jums patinka, įvertinkite mano triūsą ir paremkite per PATREON – lengvai ir paprastai, labai mažom sumom – po 1$, 2$, 3$ kas mėnesį arba didesnėmis – po 10$, 50$ kas mėnesį. Persigalvojus, visad rėmimą galima nutraukti arba pakeisti sumą į kitokią. Šis tinklaraštis laikosi tik dėka mano ištikimų rėmėjų. Jei čia vis pasirodo publikacijos, vadinasi mane vis dar kažkas remia, manimi tiki. Būkite su manimi!

Jei tekstuose rasite gramatinių ar techninių klaidų, nesibjaurėkite ir nesišaipykite – gal nesu beraštis, bet protarpiais žioplas. Rastas klaidas bandau ištaisyti, į protingas pastabas atsižvelgti.

Pažvelgus į tinklaraščio sekėjus gali susidaryti labai klaidingas įspūdis, jog jo niekas neskaito. Tikrai ne. Jį skaito apie 4000 Skuodo ir jo krašto gyventojų bei išeivių iš tos žemės, susibūrę feisbuko grupėje MANO SENASIS SKUODAS. O visi kiti, šias istorijas nuolat mato specialioje feisbuko paskyroje E-žurnalo “Skuodo kraštas” puslapyje.

Pranas Šarpnickis

2018m. lapkričio 14d.

 

 

 

%d bloggers like this: